Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Gezellige Eindejaarafsluiting van de Steenkarper

terug naar overzicht

Maandag, 18 december 2017

Hierbij zijn alle leden van harte uitgenodigd op onze Eindejaarafsluiting, die plaatsvindt op vrijdagavond 29 december a.s.. De toegang is gratis voor alle leden, introducés zijn ook welkom.

Voor deze avond kunnen we gebruik maken van het clubgebouw van de Schietvereniging S.S.V. de Linge te Zetten aan de Beatrixstraat 2A te Zetten (doorgang achter Arendsen Wonen).
Vanaf 19.30 uur kunt u binnenlopen voor een hapje en drankje en een praatje maken met de andere leden en aanwezigen. De avond duurt tot ongeveer 23.00 uur.

Onze vereniging heeft geen eigen kantine zoals u weet. Hiervoor zijn onze financiële middelen gewoonweg te beperkt. Om onze leden toch op gezette tijden de mogelijkheid te bieden elkaar eens op een andere plek te ontmoeten dan aan de waterkant, hebben we gekozen om af en toe een gezellige avond te organiseren. De doelstelling is een gezellig samenzijn en tevens te proberen de betrokkenheid van de leden bij de vereniging te vergroten.

Op de 29e hoeft u voor de koffie niets te betalen en voor de leden zijn de eerste 2 drankjes gratis, een introducé krijgt 1 drankje van de vereniging. De prijs voor alle drankjes is verder redelijk gehouden en vastgesteld op 1€ per consumptie. De hapjes die rondgaan zijn ook voor rekening van onze vereniging.
We gaan er een leuke avond van maken, dus kom ook even langs! 

Bestuur HSV De Steenkarper.