Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Gezellige en warme karperdag aan Het Broek te Gendt.

terug naar overzicht

Zaterdag, 29 juni 2019

Op 22 juni verzamelden we met 13 leden van onze vereniging aan de karperput te Gendt voor een dagje karpervissen met de vaste stok of feederhengel.

Na een kop koffie en het bekend maken van de huishoudelijke regels gingen we rond 09.00 uur met heel veel zin van start. Het zag er veel belovend uit, al die springende karpers op het water en al snel bleek dan ook dat de vis goed te vangen was met de pellets van het huis. 
De feedervissen maakten er zelfs een onderling wedstrijdje van. 

Tijdens de pauze halverwege de dag werd bij het nuttigen van de gratis broodjes en drankjes de tactiek nog eens duidelijk ter discussie gesteld. Daarna gingen we weer met vol enthousiasme aan de slag en kwam de ene na de ander karper op de kant. Ook werd hier en daar een zeelt gevangen. 

Om 16.00 uur werd het eindsignaal gegeven en kon iedereen nog even in de schaduw uitpuffen met een drankje op het gezellige terras van de kantine. De vangsten waren goed te noemen, uitschieters tot boven de 20 stuks en verder veel vissers die tussen de 10 en 15 karpers vingen.

Al met al een gezellige dag, die we volgend jaar zeker nog een keer over gaan doen. Hopelijk kunnen we volgend jaar rekenen op een grotere opkomst.

Voor alle leden, houd de publicaties op onze website in de gaten!!