Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

FOREL vissen in Gendt

terug naar overzicht

Donderdag, 15 oktober 2020

Op zaterdag 10 oktober hebben leden van de Steenkarper gevist bij Forellenvijvers in Gendt. De opkomst viel iets tegen maar men had er zin in.Na een kopje koffie en uitleg van de spelregels werd er een plaatsje aan de vijver gezocht.
Het vissen ging prima maar het vangen ging wat moeizamer, na wat aanpassingen aan de manier van vissen werd en toch nog een mooi aantal van 44 forellen gevangen. Het was wederom een gezellige frisse ochtend aan de vijver. Na afloop werd er nog gezamenlijk een broodje en drankje genuttigd de vis verdeeld onder de liefhebbers en werd afscheid genomen.