Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Karperuitzetting aan de Steenkarperplas

terug naar overzicht

Dinsdag, 29 december 2020

Begin december 2020 heeft de eerste karperuitzetting plaatsgevonden aan de Steenkarperplas aan de Verbindingsweg. Het bestuur wil hiermee de plas interessanter maken voor onze karpervissers.


Helaas heeft het bestuur vanwege COVID19 moeten besluiten geen verdere ruchtbaarheid te geven aan deze uitzetting. Hiermee kon ter plekke een veilige situatie worden gecreƫrd tijdens de uitzetting.

Het was een succesvolle uitzetting van 20 grotere karpers, 19 spiegels en 1 schub, van rond de 70 cm met gewichten tussen de 5 en 10 kg, afkomstig uit BelgiĆ«. in de fotomap kun je alle vissen bekijken, voorzien van lengte en gewicht. Je zult zien dat het een heel mooi en gevarieerd gezelschap is! 
Het zou leuk zijn als leden een gevangen karper terugmelden met een foto (graag met de kop aan de linkerzijde), gewicht en lengte. Maar het zou ook fijn zijn als eventuele dode karpers worden gemeld. Dat kan via info@steenkarper.nl Zo kunnen we het karperbestand goed in de gaten houden.
Als de vis het komende jaar goed gedijt doen we eind volgend jaar nog een uitzetting.

Het bestuur wenst jullie alvast een karperrijk 2021 toe.